NEJVĚTŠÍ FITNESS AKCE ZA POSLEDNÍ - 4 ROKY V ČESKO SLOVENSKU !

14.06.2022

FITNESS WEEKEND 16. - 17. 7. 2022

Zdravíme veškeré nadšence kulturistiky, fitness, posilování a zdravého životního stylu. Velmi rádi bychom Vás informovali o blížící se události, které se v historii Brna ještě neuskutečnilo.

Dny 16. - 17. 7. 2022 v Brněnském Zoner Bobyhall proběhne velkolepá akce pod názvem FITNESS WEEKEND. Bude to víkend nabitý programem, který nadchne každého milovníka sportovního a aktivního životního stylu.

Na co vše se můžete na této akci těšit?
SOUTĚŽE Amatérské a profesionální v kulturistice a fitness závodníků z celé Evropy
FITNESS EXPO - více jak 20 firem
V.I.P. HOSTÉ + FOTO KOUTEK
AFTER PARTY - Dj Mekki
FITNESS BOBY - Cvičení zdarma

SOBOTA 16. 7.
Od 9hod ranních do 19hod bude probíhat soutěž v naturální kulturistice pod názvem NATURAL CLASSIC. Na této soutěži se Vám představí sportovci z celé Evropy federace ICN v 45. Kategoriích (37 amatérských, 8 profesionálních). Sportovci z ČR a Slovenska, Itálie, Španělska, Německa a také závodníci z Nepálu či Indie.
Celý den vás bude provázet programem profesionální silový sportovec Jiří Tkadlčík a profesionální body fitnesska Lucy Nocilli, jako moderátoři akce FITNESS WEEKEND.

V průběhu celého víkendu bude probíhat veletrh firem zdravého životního stylu. Nebudou chybět značky jako např. CHEVRON NUTRITION, NUVYS NUTRITION, KRATOMIA, CBD, OLD IRON, SF7, ZINZINO, GINGER SHOT a spousta dalších.

Po celou dobu budete mít možnost obcházet stánky, získávat dárky, zkoušet ochutnávky, něco si zakoupit a potkávat lidi se stejnou láskou ke sportu jakou máte vy.

Těšit se můžete i na známé hosty z České a Slovenské fitness scény, MMA či YouTube. Např. Sabina Doležalová, Jiří Procházka, Tomáš Tabačiar, Filip Šteflovič, Luboš Chládek, Michal Ferenc, Michal Kotalík a další.

Pod stage bude vytvořena velká foto stěna, kde se budete moct s V.I.P. HOSTY odfotit.
Nebudou chybět ani exhibice a další show. Např. se vám představí v exhibici několikanásobný mistr Anglie Lukáš Gabriš.

V sobotu 16.7. se ve večerních hodinách uskuteční jedinečná BIKINI AFTER PARTY o kterou se postará známý DJ Mekki Martin.


NEDĚLE 17. 7.
V neděli 17.7. bude v prostorách Zoner Bobyhall probíhat Evropský šampionát pod záštitou federace ICS. U nás méně známé, ale v Itálii velmi známá federace plná kvalitních závodníků. Těšit se můžete na zahraniční závodníky většinou i Italské národnosti.

I v průběhu neděle bude probíhat veletrh firem, můžete také sledovat soutěže ve fitness a kulturistiky či se potkat s V.I.P. HOSTY.

Pro účastníky FITNESS WEEKENDU bude v průběhu celého víkendu cvičení v Boby Fitness zcela ZDARMA a bude možné zacvičit s některými s VIP hosty, případně se na ně podívat a nasbírat spousty motivace.
Když budete mít chuť sníst něco zdravého, dobrého, plné kvalitních živin, bílkovin, sacharidů a tuků, bude možné zakoupit stravu na barech. Stravu bude zabezpečovat firma FRESH KRABIČKY. Věříme, že si první ročník FITNESS WEEKENDU užijete a bude to pro vás nezapomenutelný zážitek, který budeme každý rok rozvíjet!

TĚŠÍME SE NA VÁS

Lístky zakoupíte na www.TICKETPORTAL.cz