Obchodní podmínky

Tyto podmínky upravují vztah mezi prodávajícím – společností TD-Travel s.r.o. a kupujícím.

Prodávající
TD Travel s.r.o.
Stříbrná 338
50009 Hradec Králové
IČO:03904181
DIČ: CZ03904181

Kupující
spotřebitel, firma, státní instituce

Objednávka zboží

Zboží je možno objednat následujícími způsoby:

  •     ústně (osobně, telefonicky)
  •     písemně (poštou, e-mailem)
  •     v internetovém obchodě – v eshopu


Elektronická objednávka musí obsahovat veškeré nutné údaje

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
Přijetí objednávky a její potvrzení

Hned po odeslání objednávky obdržíte na email uvedený v objednávce oznámení o přijetí objednávky do našeho systému. O Vaší objednávce jsme také okamžitě informováni my.

Veškeré námi nabízené zboží máme skladem a tedy ihned k dodání, objednávku v co nejkratší době Vám potvrdíme emailem či telefonicky. V tuto chvíli je zboží již na cestě k Vám.

V případě jakýkoliv nejasností s objednávkou Vás budeme neprodleně informovat. Z těchto důvodů prosím udávejte při vyplňování objednávky takové telefonní číslo, na kterém nebude problém Vás zastihnout. Ulehčí to práci nám a Vy i v případě nejasností budete mít zboží ještě dříve u sebe.

Platební podmínky

platba v hotovosti při převzetí zboží (při osobním odběru na prodejním skladu firmy v ulice Pod Harfou 3 (areál SŠ COPTH), Praha 9)

  •     platba dobírkou při dopravě přepravní službou (DPD, In Time, Zásilkovna, Česká pošta)
  •     platba na fakturu a to bankovním převodem na základě objednávky
  •     platba hotově při osobním převzetí ve výdejním skladu

Způsob dopravy

Zboží zasíláme pouze zákazníkům v České republice, kromě zákazníků, kteří jsou plátcem DPH v jejich příslušné zemi. Zboží na dobírku zasíláme zákazníkům po celé ČR přepravními společnostmi DPD, In Time, Zásilkovna a Česká pošta. Při objednávce 0-2 000Kč účtujeme dopravné spedičními společnostmií DPD za 110Kč, In Time za 90Kč a zásilkovna za 45Kč. Českou poštou účtujeme dopravné za 150Kč. Při objednávce vyšší než 2 000Kč, jsou expediční služby zdarma! Pro velkoobchodní partnery je dopravné zdarma při objednávce nad 5 000Kč. Společnost FIT-PRO CZECH s.r.o. si vyhrazuje právo změnit kurýrní službu a kompenzovat tak cenu dopravy.

Objednané zboží je možné zdarma osobně vyzvednout na adrese FIT-PRO CZECH s.r.o., Pod Harfou 3 (areál SŠ COPTH), Praha 9 v Po-Pá 10-18hod.

Dodací lhůty

Zboží obdržíte do tří pracovních dnů od Vaší objednávky.

Cena zboží

Ceny jsou uvedeny na stránkách jednotlivých výrobků a v objednávce. Všechny ceny v internetovém obchodě jsou koncové a vč. příslušné sazby DPH. Pokud byla poskytnuta sleva, zákazník má právo na její uplatnění. Slevy se vzájemně nedají kombinovat.

Záruční doba – expirace

Výrobky nemají prošlou záruční lhůtu, ani v dohledné době u nich nekončí datum spotřeby!

Převzetí zásilky kupujícím

Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození zboží nepřebírat.

Reklamace

Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele. Reklamované boží může být předáno osobně nebo počtovní či kurýrní služnou. Osobně reklamované zboží přebíráme s písemnou reklamací a faktoruou (dokladem o nákupu) k posouzení reklamace na výdejním skladu FIT-PRO CZECH s.r.o. Pod Harfou 3, Praha 9, 190 00. Nebo zašlete reklamované zboží spolu s písemnou reklamací a fakturou na adresu FIT-PRO CZECH s.r.o. Poděbradská 1/178, Praha 190 00. Na vyjádření k reklamaci je stanovena lhůta 30 dní. Zboží k reklamaci přijímáme čisté, nepoškozené. V případě reklamce oblečení Under Armour je nutné zboží vrátit i s přísklušnými štítky.

Odstoupení od smlouvy

Spotřebitel, který zakoupil zboží jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou, má právo podle § 53 odst. 6 Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů (v našem obchodě je tato lhůta prodloužena na dobu 30-ti dnů!) od převzetí zboží. Pro odstoupení od smlouvy je třeba písemně dodavateli oznámit odstoupení od smlouvy a poté zaslat dodavateli kompletní zboží v nepoškozeném obalu, bez známek užívání a nerozbalené.

Ochrana osobních dat

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu Fitnessweekend.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů, neposkytujeme žádné informace třetím osobám a na Váš e-mail nezasíláme žádné marketingové informace, pokud si sami neaktivujete službu zasílání novinek e-mailem. Viz. ochrana osobních dat.

Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity. Osobní informace jsou shromažďovány z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů. Při nakládání s osobními daty se provozovatel zavazuje řídit zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Pokud nastane obchodní případ, kdy je nutné předat osobní informace zákazníka dodavateli (např. při vystavení „Záručního listu“), se provozovatel zavazuje, že tyto informace předá až po předchozím odsouhlasení daným zákazníkem.

Bez souhlasu není možné jakékoliv informace osobního charakteru předávat.Zákazník využíváním služeb internetového obchodu dává souhlas ke shromaždování osobních údajů. Při registraci jsou požadovány základní informace o zákazníkovi, které se dále doplňují při provedení objednávky. Zákazník má právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze (zrušení registrace).

Závěrečná ustanovení

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.

Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.