Kruhové tréninky

Kruhový trénink pro začátečníky zajišťuje komplexní rozvoj vašeho těla. Prostřednictvím základních cviků se zátěží přiměřenou vaším potřebám si s námi užijete radost z pohybu. Pod vedením zkušených trenérů se naučíte správné provádění jednotlivých cviků, zlepšíte svou svalovou vytrvalost, ale také spálíte přebytečné tuky a zformujete svou postavu. Na kruhový trénink určený pro začátečníky se nikdo nemusí bát přijít! Je ideální cestou pro ty, kteří se sebou konečně chtějí začít něco dělat a dostat se do formy jak fyzicky tak psychicky.


Kruhový trénink pro pokročilé je trénink, při kterém otestujete a hlavně posunete své limity. Trénink pro pokročilé je přizpůsoben lidem, kteří již mají zkušenosti se sportem, nebo jsou aktivními sportovci. Tréninky jsou koncipované tak, aby každý poznal hranice své fyzické kondice a snažil se je posouvat. Zaručí spálení přebytečných tuků, vybuduje pevné a vytrvalé svaly a celkově zlepší vaši fyzickou kondici.
 

Kardio trénink je koncipován hlavně pro začátečníky a všechny, kteří potřebují spálit přebytečný tuk a zlepšit svoji fyzičku. Cvičíte pod vedením zkušeného trenéra pouze se svým tělem. Naučíte se základní cviky, jakou jsou dřep, klik a mnoho dalších. Proto, abyste efektivně spalovali, nepotřebujete žádné speciální nářadí, ale pouze a jen vaše tělo.

 

Cena:

1 trénink: 75Kč

Pernamentka na 10 tréninků: 650Kč - platnost 3 měsíce

PRVNÍ TRÉNINK ZDARMA

 

Na tréninky se prosím přihlašujte celým jménem i příjmením a pokud jdete na trénink poprvé, kontaktujte prosím trenéra přes facebook či telefonicky. Děkujeme.

 

Zapiš se na tréninky