Fitness Weekend

Fitness Weekend je dvoudenní intenzivní tréninkový program, zpravidla pořádaný na horách, v příjemném prostředí přírody.

Od boot campu se liší tím, že je pro Vás připravené pohodlné zázemí v hotelu, kde můžete odpočívat po náročných trénincích. Nenechte se však zmást! Během cca 24 hodin Vás čeká 5 – 7 hodin různě koncipovaných tréninků, mezi kterými nechybí cvičení s vlastní vahou, kruhový trénink, ale i další sportovní aktivity, při kterých prověříte svou celkovou fyzickou kondici.

Nemusíte se však obávat, jsme připraveni pracovat jak s pokročilými sportovci, tak s úplnými začátečníky.

Mgr. Ondřej Fiala spolumajitel FIT-PRO CZECH s.r.o. o nás říká:

Nemusíš být profi sportovec, ani vyznavač všemožných sportů sportů. Není to závod, soutěž ani povinnost. Pokud to už soutěž je, tak s nikým jiným než sám se sebou v prostředí a za podpory skupiny mladých lidí, mezi kterými se díky společnému zájmu smazávají všechny rozdíly. Projekty, které chtějí mladým lidem ukázat cestu k radosti z pohybu a navíc v přírodě si zaslouží podporu!

Můžete se také přihlásit na naše Boot Campy

Vyplňte prosím následující údaje


Položky s hvězdičkou jsou povinné

Vaši třenéři

Jirka

Jirka

Ke sportu jsem byl vedený již od útlého věku svými rodiči, nikdy mě to neopustilo a později jsem začal tíhnout hlavně k fitness životnímu stylu. Láska ke sportu a touha se dozvědět více, byla hlavním důvodem si udělat certifikát instruktora fitness. Více >>

Víťa

Víťa

Od malička jsem se věnoval sportům, hlavně těm bojovým. Můj zájem se však postupem času přesunul na fitness a kalisteniku, které si nyní věnuji naplno, ale také k adrenalinovým zážitkům a sportům jako je například paintball. Více >>